X
Produkt bol pridaný do objednávky.
Úvod Informácie Kvalitné články

Kvalitné články

  • Samozrejme nikde nie je napísané, že ak si kúpite značkovú batériu, tak vydrží, ako sa hovorí „ na veky“. Aj značkoví výrobcovia (ACER, ASUS, HP, LENOVO, TOSHIBA, SONY a ďalší) si dávajú svoje batérie vyrábať vo výrobných závodoch v Číne. Napriek tomu vo výrobkoch z Číny je predsa len zásadný rozdiel. Samozrejme záleží na kvalite použitých materiálov pri výrobe a v neposlednom rade tiež na dodržiavaní kvality výroby a práve tieto významné faktory si značkoví výrobcovia riadne kontrolujú. V týchto výrobných závodoch sú vyrábané aj batérie Mobile Energy. Nákupom batérie od renomovaného dodávateľa sa vyvarujete nákupu nekvalitného tovaru. Rozhodne sa neriaďte iba cenou, ale berte do úvahy i kvalitu dodávateľa, jeho referencie a podobne!     

  •  Špeciálnu skupinu tvoria batérie do notebookov, kde ide o akublok zostavený z jednotlivých   článkov doplnených o elektroniku, ktorá sa stará o správne nabíjanie batérie. Na rozdiel od samostatných článkov sa batérie do notebookov líšia nie iba elektrickými vlastnosťami (napätie a kapacita), ale hlavne, každý výrobca si vďaka rozdielnym tvarom notebooku určuje tiež svoj vlastný tvar batérie. Z tohto dôvodu sa nedosiahlo zjednotenie ani u jednotlivých článkov a preto je každá batéria do notebooku unikátna. Na základe našich sa do notebooku osadiť). Z týchto dôvodov je tu ponuka batérií značky Mobile Energy, kde si pohodlne vyberiete zo sortimentu až 30.000 položiek.         
  • V takej pestrej ponuke je samozrejme ťažké pre bežného užívateľa zorientovať sa a preto využite možnosť jednoduchého nákupu v E-Shope Mobile Energy pomocou nášho nákupného sprievodcu, ktorý Vám pomôže vybrať správny typ batérie nie len do Vášho notebooku, ale i do digitálneho fotoaparátu, kamery, alebo PDA!

              

Dotazy

Dotazy

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Po kliknutí na "Odoslať správu", bude správa poslaná na náš e-mail. Odpoveď môžete očakávať do 2 pracovných dní. Väčšinou to ale bývá do pár hodín.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Poslať na e-mail Tlačiť