X
Produkt bol pridaný do objednávky.

Profil firmy

 

 •       VT Data s.r.o.  sa už od začiatku svojej činnosti zaoberala dovozom a distribúciou výpočtovej techniky. Do roku 2000 sme doviezli a dodali na trh viac ako 100 tisíc kusov notebookov.  Dnes ponúkame repasovanú techniku. Vždy sa jedná o profesionálnu triedu značkových počítačov DELL, HP Compaq, Lenovo, Fujitsu Siemens, alebo Toshiba. Táto, viac ako 25-ročná skúsenosť s predajom a následným záručným a pozáručným servisom nás posúva na popredné pozície v distribúcii výpočtovej techniky na českom a slovenskom trhu.
                           
 •        Naše dlhoročné skúsenosti s predajom a servisom notebookov sme využili k uspokojeniu neustále vyššieho záujmu zákazníkov o príslušenstvo k notebookom. Jedná sa najmä o širokú ponuku batérií a napájacích zdrojov pre väčšinu modelov na našom trhu. V posledných rokoch dodávame aj batérie do aku náradia, fotoaparátovvideokamier.
                     
 •       Zákazníkovi ponúkame kvalitné batérie za prijateľnú cenu. Batérie dovážame priamo od značkových výrobcov na ďalekom východe a dodávajú sa pod obchodnou značkou Mobile-Energy. V našej databáze nájde každý užívateľ náhradnú batériu pre svoj prenosný prístroj.
                            
 •       V niektorých prípadoch je pre zákazníka ekonomicky výhodnejšie vykonať repasovanie pôvodnej batérie. Ide o výmenu pôvodných článkov za nové. Viac v časti „Repasovanie batérií“.
                                    
 •       Predaj a servis batérií je zabezpečený okrem eshopu aj cez kamenné obchody v Prahe, Vysokom Mýte a Piešťanoch. Naši technici vám pomôžu vyriešiť problém s vašou batériou formou poradenstva, prípadne priamym technickým zásahom.
                            
 •       VT DATA s.r.o. výrazne prispieva k ochrane životného prostredia. Naša spoločnosť je zapojená do kolektívneho systému nakladania s elektroodpadom SEWA.

Poslať na e-mail Tlačiť